Producent placów zabaw

Gry Estetyka Wielofunkcjonalność Komunikacja Bezpieczeństwo

Jeśli chcą Państwo zapoznać się z zaletami drewnianych placów zabaw, proszę wcisnąć “+”

Place zabaw

Modele
Treehouse

To najpopularniejsze typy placów zabaw, najwyższej jakości, estetyczne, wielofunkcyjne i – najważniejsze – komponowane na zasadzie układania klocków Lego. Place tego typu pochodzą z bajek, gdzie mieszkają czarownicy, kopciuszki, piraci, książęta i księżniczki.

Przytulne domki z okienkami, szerokie, duże, słoneczne tarasy, mostki, lofty, stoły piknikowe oraz mnóstwo akcesoriów … Place zabaw zaczarowują dzieci, które wraz z wymyślonymi postaciami, stają się prawdziwymi bohaterami.

modele

Modele
Peak

To są zewnętrzne sportowe place zabaw, o konstrukcji w kształcie litery „A”. Na tego typu placach zabaw dzieci staną się prawdziwymi olimpijczykami! Przecież nie każdy potrafi pokonać takie wyzwania sportowe.

Szerokie ścianki wspinaczkowe, drabinki sznurkowe, spiralne zjeżdżalnie, małpie gaje oraz wiele innych akcesoriów zapewnią Państwa dzieciom niezapomniane przeżycia!

Modele

Modele
Explorer

Do tych modeli należą zewnętrzne place zabaw Magellan oraz Mountainer. To idealne połączenie funkcjonalności placu zabaw, jakości „premium” oraz ceny. Zarówno model Magellan jak i Mountainer doskonale nadają się do zamontowania nie tylko na Państwa podwórku, lecz również w przedszkolach, w ogródkach kawiarnianych lub gospodarstwach agroturystycznych. Jednocześnie na placu może bawić się mnóstwo dzieci w różnym wieku.

Modele

Modele
Expedition

To ogromne, wesołe, przyjazne oraz imponujące „monstrum” podwórkowe, które nie tylko będzie wspaniale się prezentować na Państwa podwórku, lecz również dostarczy dzieciom mnóstwo radości oraz atrakcji. Na takim placu zabaw rodzice koniecznie powinni bawić się razem ze swoimi pociechami.

Place zabaw Combo – to swoiste „miasto gier, zabaw i atrakcji”. Modele można skonfigurować, dobierając odpowiednią liczbę zjeżdżalni, huśtawek, domków, hamaków, akcesoriów itd.

Modele


Modele
Combo

To ogromne, wesołe, przyjazne oraz imponujące „monstrum” podwórkowe, które nie tylko będzie wspaniale się prezentować na Państwa podwórku, lecz również dostarczy dzieciom mnóstwo radości oraz atrakcji. Na takim placu zabaw rodzice koniecznie powinni bawić się razem ze swoimi pociechami.

Place zabaw Combo – to swoiste „miasto gier, zabaw i atrakcji”. Modele można skonfigurować, dobierając odpowiednią liczbę zjeżdżalni, huśtawek, domków, hamaków, akcesoriów itd.

Modele

Modele
Odyssey

Modele Odyssey są nowością z 2016 roku. Chcieliśmy zaproponować naszym klientom place zabaw pozwalające na indywidualne planowanie wnętrz oraz projektowanie.

To wytrzymałe, dobrej jakości place zabaw o wyjątkowej aranżacji. Istnieje również możliwość łączenia elementów budowy placu, huśtawek, zjeżdżalni oraz innych części placu w wymarzoną kompozycję.

Modele

Producent ogrodowych placów zabaw Woodlit

Już 10 lat istniejemy po to, by spełniać marzenia Państwa dzieci, by Państwa pociechy mogły spędzać wspaniałe dnie na świeżym powietrzu, by Państwo razem z nimi mogli powrócić do swojego dzieciństwa. Naszym celem jest przygotowanie najwspanialszego placu zabaw, który byłby bezpieczny, estetyczny oraz dobrej jakości. Wszystkie nasze place zabaw są produkowane z impregnowanego drewna cedrowego o najwyższej jakości.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem jednego z największych producentów placów zabaw amerykańskeij kampanii Backyard Adventures.

Drewniane place zabaw dla dzieci

Godny zaufania plac zabaw ofercie Woodlit!

Plac zabaw to miejsce, w którym rodzą się najpiękniejsze wspomnienia i pierwsze dziecięce przyjaźnie! Warto więc zadbać o to, by było to bezpieczne, pełne ciekawych atrakcji miejsce. W naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wybór nowoczesnych i estetycznych placów zabaw, które mogą stać się dla Twojego dziecka źródłem niezapomnianych wrażeń!

Przydomowe place zabaw – zabawa dla dziecka!

Chcesz podarować swojemu dziecku przydomowy plac zabaw na wyłączność? Z nami to możliwe! Proponujemy ogrodowe place zabaw z drewna dostępne w różnych aranżacjach, co pozwala na dopasowanie modelu do potrzeb i preferencji Twojej pociechy oraz przestrzeni, jaką dysponujesz. Ogromny nacisk kładziemy na to, by oferowane place zabaw były nie tylko funkcjonalne, przede wszystkim, atrakcyjne nawet dla najbardziej wymagających brzdąców.

Zewnętrzny plac zabaw do ogrodu to doskonała propozycja na letnie dni, kiedy dziecko częściej niż zwykle chce spędzać czas na świeżym powietrzu. Umiejętnie skonstruowany plac zabaw jest świetną formą rozrywki i zachęci pociechę do większej aktywności fizycznej. Własne miejsce do zabawy może się okazać znakomitą alternatywą dla rodzin, które nie mają w pobliżu publicznych placów zabaw. Przydomowy plac zabaw dla dzieci to komfort również dla rodziców, którzy mogą pilnować swoich pociech jednocześnie odpoczywając we własnym ogrodzie. Bezpieczny plac zabaw jest miejscem, w którym Twoje dziecko może spożytkować swoją energię, zwłaszcza jeśli na co dzień jest bardzo żywiołowe i potrzebuje dużej porcji ruchu.

Przeznaczenie zewnętrznych placów zabaw

Zewnętrzne place zabaw bardzo dobrze sprawdzą się w ogrodzie, zachęcając dzieci do pozostania na dworze. Brak atrakcji może bowiem zaowocować tym, że dziecko po krótkim czasie będzie chciało wracać do domu. Plac zabaw natomiast pozwala brzdącom bawić się także w towarzystwie rówieśników. Zewnętrzny plac to opcja idealna dla szkół i przedszkoli, które chcą zapewnić swoim wychowankom dodatkowe miejsce do zabawy, zachęcić dzieci do przebywania na dworze oraz zagwarantować im większą dawkę codziennego ruchu. Dodatkowa niespodzianka w postaci placu zabaw może okazać się strzałem w dziesiątkę również dla domów weselnych, hoteli, pensjonatów, ośrodków wczasowych i restauracji, które chcą zapewnić dzieciom ciekawe atrakcje oraz możliwość zagospodarowania czasu wolnego.

Akcesoria do placów zabaw

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko bardzo duży wybór modeli placów zabaw o różnej wielkości, ale również różnego rodzaju akcesoria, dzięki którym plac zabaw stanie się dla Twojego dziecka jeszcze bardziej magicznym miejscem. Zjeżdżalnia pozwoli małemu odkrywcy poczuć oddziaływanie prędkości i jednocześnie stanie się dla niego płaszczyzną do treningu koordynacji ruchów. Małpi gaj natomiast da dziecku szansę na przełamanie swoich lęków oraz umożliwi brzdącowi ćwiczenie umiejętności zachowywania równowagi. Chcemy dostarczyć dzieciom jak najwięcej radości, dlatego oferta proponowanych przez Woodlit akcesoriów do placów zabaw jest bardzo zróżnicowana.

Place zabaw – materiały

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że plac zabaw może dać Twojemu dziecku wiele niezapomnianych wrażeń, dlatego dbamy o to, by proponowane rozwiązania były przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Wszystkie dostępne w naszej ofercie modele placów zabaw zostały wykonane z impregnowanego drewna cedrowego, cechującego się dużą odpornością. Dbając o jakość i funkcjonalność dostępnych produktów, nie zapominamy o ich estetyce! Wiemy, że ładny plac zabaw szybciej przykuje uwagę dziecka.

Bezpieczeństwo ogrodowych placów zabaw

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci, które korzystają z placów zabaw, dlatego zwracamy uwagę na jakość poszczególnych modeli. Wszystkie elementy, z jakich zostały wykonane modele placów zabaw cechują się bardzo wysoką jakością i wytrzymałością. Ponadto, place zabaw, jakie znajdziesz w ofercie Woodlit mają certyfikat bezpieczeństwa, dlatego warto im zaufać.

Potrzebujesz wysokiej jakości placów zabaw? Zależy Ci nie tylko na atrakcyjności wizualnej, ale również na bezpieczeństwie oraz funkcjonalności konkretnych rozwiązań? Sprawdź ofertę Woodlit i znajdź plac zabaw na miarę Twoich potrzeb!

 

NAJWIĘKSZY NA ŚWIECIE!

GUINES WORLD 2016 roku nominacja-największy Backyard Adventures plac zabaw na świecie!

 
Our website is protected by DMC Firewall!